Inne | Friday, 31 December 2021 | 21:43
czyli 2021 rok ORLEN Wisły Płock w pigułce…
Gość Wisła TV | Monday, 20 December 2021 | 5:39
Zapraszamy na pierwszy wywiad z nowym bramkarzem ORLEN Wisły Płock. Poznajcie następce Adama Morawskiego: „Jestem Kristian Pilipović i chcę odcisnąć tu swój ślad. Chcę zapisać swoje nazwisko w historii Wisły Płock”.
Inne | Sunday, 19 December 2021 | 5:59
Zapraszamy na relację z ostatniego tegorocznego meczu ORLEN Wisły Płock. O pojedynku z hiszpańską Bidasoą Irun opowiedzą Niko Mindegia i Mirsad Terzić.
Inne | Wednesday, 15 December 2021 | 10:41
W programie najciekawsze meczu na szczycie PGNiG Superligi, ponadto o swoich odczuciach opowiedzą: Xavi Sabate Abel Serdio i Krystian Witkowski.
Inne | Saturday, 11 December 2021 | 5:52
Zapraszamy na wywiad z kapitanem ORLEN Wisły Płock Michałem Daszkiem w przededniu kolejnej „Świętej Wojny”.
Inne | Friday, 10 December 2021 | 4:02
W rozmowie x trenerem ORLEN Wisły Płock podsumowujemy zwycięski pojedynek z Bidasoą Irun. W programie powiemy także o zbliżającej się „Świętej Wojnie”.
Inne | Monday, 06 December 2021 | 7:24
Po raz pierwszy w tym sezonie Nafciarze zdobyli czterdzieści bramek. Zapraszamy na relację z meczu ORLEN Wisła Płock - Chrobry Głogów.
Inne | Tuesday, 30 November 2021 | 6:07
W programie wywiad z trenerem ORLEN Wisły Płock. Xavi Sabate podsumuje spotkania z FENIX Toulouse i Energą MKS Kalisz, oraz opowie o tym jak zespół spędzi czas w związku z odwołanie meczu z Bidasoą Irun.
Inne | Sunday, 21 November 2021 | 5:14
Dziesiąte zwycięstwo z rzędu odnieśli na ligowych parkietach szczypiorniści ORLEN Wisły Płock, tym razem Nafciarze ograli Górnik Zabrze. W programie pomeczowe wypowiedzi Krystiana Witkowskiego i Marka Daćko.
Inne | Thursday, 18 November 2021 | 4:06
Zobaczcie jak wtorkowe spotkanie w EHF European League zapamiętały kamery WisłaTV. O pojedynku z Füchse Berlin opowie najskuteczniejszy w barwach ORLEN Wisły Płock Abel Serdio.
Inne | Friday, 29 October 2021 | 4:11
Dwa mecze Ligi Europejskiej i komplet punktów na koncie Nafciarzy. Zapraszamy na relację z meczu ORLEN Wisła Płock - Fenix Toulouse.
Inne | Monday, 25 October 2021 | 6:03
Zapraszamy na relację z meczu ORLEN Wisła Płock - Azoty Puławy. O meczu opowiedzą: Michał Daszek i Dima Żytnikow.
Inne | Thursday, 21 October 2021 | 3:33
Szczypiorniści ORLEN Wisły Płock rozpoczęli udział w fazie grupowej Ligi Europejskiej od wysokiego zwycięstwa z Pfadi Winterthur.
Inne | Tuesday, 12 October 2021 | 5:49
W programie podsumowanie meczu ORLEN Wisła Płock - MKS Zagłębie Lubin 34:21. O sobotnim meczu, a także o tym co przed nami rozmawialiśmy z Niko Mindegią.
Inne | Friday, 08 October 2021 | 3:28
Zapraszamy na podsumowanie meczu Grupa Azoty Unia Tarnów - ORLEN Wisła Płock w rozmowie z najlepszym zawodnikiem tego spotkania Krystianem Witkowskim.
Inne | Friday, 01 October 2021 | 10:25
Szczypiorniści ORLEN Wisły Płock zapewnili sobie w Rumunii awans do fazy grupowej Ligi Europejskiej. Zapraszamy na relację z rewanżu z HC Dobrogea Sud Constanta.
Inne | Monday, 27 September 2021 | 2:19
Podczas drugiego dnia pobytu w Rumunii szczypiorniści ORLEN Wisły Płock mięli okazje na krótki spacer nad morzem Czarnym, oraz na zapoznanie się z halą w której zagrają z HC Dobrogea Sud Constanta.
Inne | Sunday, 26 September 2021 | 1:54
Szczypiornistom ORLEN Wisły Płock w drodze na mecz z HC Dobrogea Sud Constanta. Zobaczcie jak wyglądała droga Nafciarzy do Rumunii.
Inne | Thursday, 23 September 2021 | 10:25
Zapraszamy na relację z meczu ORLEN Wisła Płock - HC Dobrogea Sud Constanta. W programie najładniejsze akcje meczu, oraz wywiady z Adamem Morawskim i Przemysławem Krajewskim.
Inne | Saturday, 18 September 2021 | 4:38
W programie krótkie podsumowanie pojedynku ORLEN Wisły Płock z Handball Stal Mielec, oraz rozmowa z kapitanem Nafciarzy na temat nadchodzących meczów z rumuńską Constantą.
Inne | Friday, 17 September 2021 | 3:41
Zobaczcie jak wyglądała wycieczka szczypiornistów ORLEN Wisły Płock po zakładzie produkcyjnym Levi's.
Inne | Tuesday, 07 September 2021 | 4:05
Nieważne kto rzuca, ważne jest zwycięstwo. Zobaczcie inaugurację PGNiG Superligi oczami WisłaTV. W programie najładniejsze akcje oraz pierwsze wrażenia debiutującego w barwach ORLEN Wisły Płock Tina Lucina. Chorwacki rozgrywający w niedzielę wpisał się na listę strzelców sześciokrotnie.
Inne | Friday, 03 September 2021 | 7:32
Zapraszamy na relację z prezentacji zespołu ORLEN Wisły Płock przed sezonem 2021/2022.
Inne | Monday, 30 August 2021 | 8:37
Zapraszamy na podsumowanie dwumeczu z SC DHfK Lipsk w rozmowach z byłym graczem ORLEN Wisły Płock - Maciejem Gębalą oraz z powracającym do pełni zdrowia skrzydłowym Nafciarzy Przemysławem Krajewskim.
Inne | Friday, 27 August 2021 | 3:41
W programie kulisy sparingu ORLEN Wisły Płock z SC DHfK Lipsk oraz rozmowa z Lovro Mihiciem.
Inne | Monday, 23 August 2021 | 8:14
W programie relacja z kolejnego wygranego sparingu ORLEN Wisły Płock z Azotami Puławy, oraz wywiad z najlepszym bramkarzem Superligi w poprzednim sezonie - Adamem Morawskim.
Inne | Saturday, 21 August 2021 | 3:22
Przy okazji sparingu ORLEN Wisła Płock - Azoty Puławy o pierwszym miesiącu spędzonym w Płocku porozmawialiśmy z Tinem Lucinem - nowym zawodnikiem Nafciarzy.
Inne | Friday, 20 August 2021 | 2:28
Kilka dni temu zorganizowaliśmy wycieczkę po Płocku dla naszych nowych zawodników. Nafciarze mieli okazję zobaczyć Stary Rynek, Wzgórze Tumskie i Bazylikę Katedralną. Zapraszamy do obejrzenia krótkiej relacji z naszej wycieczki.
Inne | Tuesday, 17 August 2021 | 3:55
Przy okazji podpisania umowy z firmą Modular System odbyła się konferencja prasowa z udziałem dziennikarzy. Kto jeszcze nie słyszał o rozszerzeniu naszej współpracy, zapraszamy do obejrzenia krótkiej relacji z konferencji.
Inne | Monday, 16 August 2021 | 7:45
Zapraszamy na relację ze paringu ORLEN Wisła Płock - HC Banik Karwinę 35:25

You are here PROGRAMS